Hurtownia/sklep: +48 77 454 13 12
Stacja hodowlana: +48 501 257 120

Produkty serii EKONOMIKEkonomik Drozdze.png
Zawartość: 300g

Kup teraz

DROŻDŻE PIWNE


Drożdże piwne wpływają wzmacniająco i pobudzają apetyt. Podnoszą kondycję i wydolność fizyczną, działają korzystnie w przypadku zaburzeń w trawieniu. Są naturalnym źródłem witaminy B, kwasu foliowego, witaminy H oraz pierwiastków śladowych: miedzi, żelaza, cynku, jodu i selenu.

Ekonomik Ekogrit z anyżem.png
Zawartość: 2kg

Kup teraz

EKO-GRIT Z ANYŻEM


Wapń to główny składnik budulcowy kości. W szkielecie gołębia znajduje się około 60% wapnia. Stąd ważnym elementem jest, aby w czasie wzrostu młodych nie zabrakło w gołębniku nośnika wapnia. Również zaopatruje organizm gołębi w makroelement wapnia i magnezu w czasie całego sezonu. Posiada przyjemny zapach naturalnego anyżu.Ekonomik Herbata z kory wierzby.png
Zawartość: 300g

Kup teraz

HERBATA Z KORY WIERZBY


Napar z kory wierzbowej chroni gołębie przed pasożytami przewodu pokarmowego (robakami, kokcydiami, bakteriami - coli i salmonelli). Przy regularnym stosowaniu herbaty ocena laboratoryjna kału jest prawie zawsze negatywna.

Ekonomik Witaminy w płynie.png
Zawartość: 100ml

Kup teraz

WITAMINY W PŁYNIE


Doskonała kombinacja najważniejszych dla organizmu gołębia witamin i aminokwasów. Zapobiega skutkom niedoborów witamin i mikroelementów w okresach zwiększonego zapotrzebowania, w czasie rozrodu, pierzenia i lotów, w czasie szczepień, w okresie intensywnego rozwoju młodych i po ich odsiedzeniu.