Hurtownia/sklep: +48 77 454 13 12
Stacja hodowlana: +48 501 257 120

Dawno, dawno temu...

Dokładnie rok 1995 okazał się przełomowy dla naszej firmy, a w efekcie mocno również dla polskiego sportu. Wszystko dzięki Olimpiadzie Utrecht '95. To tam doszło do historycznego spotkania Czesława i Jacka Cebulla z największą ikoną sportu gołębiarskiego ostatnich dziesięcioleci, Hansem Eijerkampem i jego synami. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Chwilę po tym spotkaniu powstała w Opolu filia imperium hodowlanego Eijerkampa- Ponderosa Polska.

Stacja  hodowlana firmy Ovigor już niemal ćwierć wieku bazując na współpracy z Eijerkampem, dostarcza do gołębników polskich i licznych państw europy wschodniej materiał z najwyższej półki hodowlanej przyczyniając się do topowych wyników hodowców, którzy nam zaufali.
 
Drodzy przyjaciele! Mamy za sobą wspaniały czas. Jesteśmy szczęśliwi, że przez te prawie 25 lat było nam dane współpracować z Wami - wspaniałymi ludźmi, oddanymi bezgranicznie nietuzinkowej pasji. Dziękujemy Wam za niemal ćwierć wieku pracy w otoczeniu ludzi pochłoniętych miłością do przepięknego hobby i wspaniałych zwierząt - GOŁĘBI POCZTOWYCH.
 
Tyle słowem wstępu...
Także siadamy wygodnie w fotelach i oglądamy 
 

VIDEO


Olimpiada Poznań 2019